Witamy!

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Nasza misja

Służyć naszym klientom wiedzą i doświadczeniem, zapewniając najlepszą ochronę ubezpieczeniową.

Ubezpieczenie mieszkania Legionowo

ubezpieczenie mieszkania Legionowo

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatną wycenę ubezpieczenia mieszkania, domu, domu letniskowego lub innej nieruchomości prosimy o kontakt z naszym biurem. Do wyceny niezbędne są: kod pocztowy nieruchomości, metraż, wartość lokalu lub budynku oraz opcjonalnie wartość ruchomości domowych i elementów stałych.

Naszą ofertę kierujemy do klientów z Legionowa poszukujących ubezpieczenia mieszkania lub innej nieruchomości. Obsługujemy również osoby indywidualne z okolicznych miejscowości - działamy praktycznie na terenie całego powiatu legionowskiego. Ubezpieczenie mieszkania to nie tylko tak zwana polisa zawierana pod kredyt, ale również ochrona całego majątku znajdującego się wewnątrz nieruchomości lub w pomieszczeniach przynależnych. W przypadku domu ubezpieczeniem można także objąć elementy majątku znajdującego się na terenie działki. Ze względu na bliskość dużych rzek, w pobliżu których leży Legionowo, ubezpieczenie mieszkania zapewnia również ochronę przed powodzią. Kompleksowe ubezpieczenia nieruchomości obejmują następujące składniki:

- struktura mieszkania lub domu, czyli tzw. stan deweloperski; warto zaznaczyć w tym miejscu, że podając wartość domu należy określić ją bez wartości działki. W przypadku ubezpieczenia mieszkania określenie ceny nieruchomości jest prostsze, ponieważ działka stanowi ułamkową część wartości lokalu

- elementy stałe, czyli te składniki mieszkania lub domu, które połączone są na stałe ze strukturą nieruchomości. Mowa tu przede wszystkim o wszelkiego rodzaju instalacjach, urządzeniach, armaturze, wierzchnich warstwach podłóg i ścian, ale także np. szafach wnękowych, AGD do zabudowy itp.

- ruchomości domowe, czyli pozostałe składniki majątku, które nie są na stałe połączone ze strukturą mieszkania. Zaliczamy do nich takie elementy jak: meble, elektonikę, dywany, ubrania, książki, płyty, wyroby artystyczne, biżuterię, pieniądze, itp. Warto zaznaczyć, że do ubezpieczenia mieszkania lub domu podaje się najczęściej dwie wartości: całkowitą sumę ruchomości domowych do ubezpieczenia od ognia oraz wartość ruchomości do ubezpieczenia od kradzieży. Od ryzyka kradzieży ubezpiecza się przedmioty, które najczęściej padają łupem złodziei - przede wszystkim elektonikę, biżuterię oraz pieniądze

- dodatkowo ubezpieczenie może obejmować w przypadku mieszkania oszklenia (lustra, płyty ceramiczne itp), a w przypadku domu elementy działki - bramę, furtkę, ogrodzenie, obiekty małej architektury itp.

- ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) domowników. Ten rodzaj ubezpieczenia zapewnia wypłatę odszkodowania za szkody wyrządzone osobom trzecim w związku z użytkowaniem mieszkania lub w życiu codziennym (w zależności od wersji ubezpieczenia). Szkody związane z użytkowaniem mieszkania to np. zalanie lokalu znajdującego się poniżej ubezpieczonego mieszkania itp. W rozszerzonej wersji ubezpieczenia OC można objąć szkody wyrządzone podczas czynności życia codziennego - np. uszkodzenie pojazdu wózkiem sklepowym, wybicie szyby przez dziecko podczas gry w piłkę, itp.

- nowością w ubezpieczeniach nieruchomości są usługi assistance, pozwalające na skorzystanie z bezpłatnej pomocy między innymi elektryka, hydraulika, ślusarza lub technika w razie awarii instalacji lub sprzętu elektronicznego

Ubezpieczenie mieszkania w większości towarzystw daje dodatkowo atrakcyjne zniżki przy ubezpieczaniu samochodu  - nawet do 20%! Na dodatkowe pytania chętnie odpowiemy w bezpośredniej rozmowie - prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie zapytania poprzez formularz. Polisy ubezpieczeniowe na terenie Legionowa i powiatu legionowskiego dostarczamy bezpośrednio pod wskazany adres. Dzięki nam oszczędzacie swój cenny czas i pieniądze - serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!