Witamy!

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Nasza misja

Służyć naszym klientom wiedzą i doświadczeniem, zapewniając najlepszą ochronę ubezpieczeniową.

Ubezpieczenia dla firm i przedsiębiorstw

ubezpieczenie firmy

Aby uzyskać bezpłatną wycenę ubezpieczenia firmy prosimy o kontakt z naszym biurem.

Szukasz ubezpieczenia firmy, które pozwoli na ochronę Twojego majątku, pojazdów i prowadzonej działalności? Dobrze trafiłeś - mamy praktycznie każdy rodzaj ubezpieczenia, jakiego możesz szukać. Zapraszamy firmy i przedsiębiorstwa z całego kraju, Legionowa i terenu powiatu legionowskiego do korzystania z usług multiagencji ubezpieczeniowej Vispar. Główne biuro firmy mieści się w Legionowie przy ulicy Husarskiej 28, w pobliżu centrum handlowego Maxim. Dokładna lokalizacja agencji jest widoczna na mapce znajdującej się w zakładce kontakt. Firmom i przedsiębiorcom oferujemy pełny zakres produktów:

- ubezpieczenia pojazdów (pakietowe, OC, AC, NNW, Assistance, szyby i inne); honorujemy zniżki z innych towarzystw

- ubezpieczenia budynków i lokali (od ognia, żywiołów zdarzeń losowych, włamania, kradzieży, zalania, przepięć, oraz ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu najmu nieruchomości)

- ubezpieczenia maszyn i urządzeń

- ubezpieczenia środków obrotowych, surowców, gotowych produktów od wszystkich ryzyk

- ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanej działalności (branży transportowej polecamy ubezpieczenie OC przewoźnika i OC spedytora)

- ubezpieczenia zawodowe - lekarzy, radców prawnych, agentów nieruchomości, księgowych, architektów, nauczycieli i inne

- ubezpieczenia podróżne dla pracowników

- ubezpieczenia grupowe NNW

Oferujemy ubezpieczenie firmy w następujących towarzystwach ubezpieczeniowych: PZU, Ergo Hestia, Generali, Uniqa, HDI Asekuracja i InterRisk. Aby uzyskać bezpłatną wycenę polisy prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie zapytania przez formularz z naszej strony internetowej. Polisy na terenie Legionowa i powiatu legionowskiego dostarczamy bezpłatnie pod wskazany adres. Dzięki nam oszczędzicie Państwo czas i pieniądze - jesteśmy do usług!