Witamy!

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Nasza misja

Służyć naszym klientom wiedzą i doświadczeniem, zapewniając najlepszą ochronę ubezpieczeniową.

Ubezpieczenia na terenie Legionowa

Serdecznie zapraszamy klientów z Legionowa do korzystania z naszych usług. Siedziba naszej firmy mieści się w Legionowie przy ulicy Husarskiej 28, niedaleko centrum handlowego Maxim. Dokładna lokalizacja agencji ubezpieczeniowej jest podana na mapce znajdującej się w zakładce kontakt. Naszym klientom oferujemy w pełnym zakresie:

- ubezpieczenie samochodu (pakiety, OC, AC, NNW, Assistance, szyby i inne); honorujemy zniżki z innych towarzystw

- ubezpieczenia domów, ubezpieczenia mieszkań (od zdarzeń losowych, kradzieży, przepięć, zalania oraz ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej)

- ubezpieczenia dla firm (pojazdów, budynków, maszyn i urządzeń, środków obrotowych, OC działalności) - pełna oferta i dodatkowe szczegóły w zakładce "ubezpieczenie firmy Legionowo"

- ubezpieczenia zawodowe (księgowych, lekarzy, architektów, nauczycieli i inne)

- ubezpieczenia na życie

- ubezpieczenia podróżne, ubezpieczenia zdrowotne i inne

Oferujemy ubezpieczenia PZU, Ergo Hestia, Generali, Uniqa, HDI Asekuracja i InterRisk. Aby uzyskać bezpłatną wycenę wystarczy kontakt telefoniczny lub przez formularz z naszej strony internetowej. Polisy na terenie miasta i powiatu legionowskiego dostarczamy bezpłatnie pod wskazany adres. Dzięki nam oszczędzacie Państwo swój czas i pieniądze - zapraszamy to korzystania z naszych usług!

Obsługujemy również klientów z pozostałych miejscowości powiatu legionowskiego: Jabłonny, Chotomowa, Rajszewa, Skierd, Wieliszewa. Zadzwoń - bezpłatnie przyjedziemy do Ciebie z polisą!