Witamy!

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Nasza misja

Służyć naszym klientom wiedzą i doświadczeniem, zapewniając najlepszą ochronę ubezpieczeniową.

Ubezpieczenia Ergo Hestia

Jesteśmy przedstawicielem Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń Ergo Hestia SA działającym na terenie Legionowa i Nowego Dworu Mazowieckiego oraz obu powiatów. Ergo Hestia jest obecnie drugą pod względem wielkości firmą ubezpieczeniową w Polsce. Należy do międzynarodowej grupy Ergo. Od kilkunastu lat dynamicznie się rozwija budując swoją pozycję na rynku i zyskując zaufanie klientów. STU Ergo Hestia to firma oferująca pełną paletę ubezpieczeń adresowanych zarówno dla osób fizycznych jak i dla przedsiębiorstw.

Klientom indywidualnym proponujemy atrakcyjne ubezpieczenia pojazdów, majątku (domów i mieszkań) oraz ubezpieczenia podróżne, zdrowotne na życie i inne. Ergo Hestia konsekwentnie wdraża politykę pełnej obsługi klientów stosując atrakcyjne stawki dla osób, które ubezpieczają kolejne składniki majątku. Dzięki temu klient indywidualny ma możliwość, na przykład ubezpieczenia pojazdu z atrakcyjnymi zniżkami, jeśli jednocześnie (lub wcześniej) zawiera ubezpieczenie domu lub mieszkania. Oferta podstawowych ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych, oprócz ochrony mienia, obejmuje również pomoc assistance (medyczną i techniczną), pomoc prawną, ubezpieczenia NNW, odpowiedzialności cywilnej, a w przypadku pojazdów również ubezpieczenie szyb i bagażu. Oczywiście to zawsze klient decyduje, które z tych dodatkowych ubezpieczeń chce zakupić i ile w konsekwencji zapłaci za swoją polisę.

Ergo Hestia swoją działalność na rynku rozpoczynała jako firma obsługująca głównie przedsiębiorstwa. Również obecnie posiada atrakcyjną ofertę adresowaną do firm - od tych zupełnie małych - jednoosobowych, aż po wielkie korporacje. Najbardziej popularne ubezpieczenia dla firm to pakiety Moja Firma i Hestia Biznes, które pozwalają przedsiębiorcy na kompleksową ochronę majątku. Ergo Hestia ubezpiecza wszystko - maszyny i urządzenia, budynki, pojazdy, środki obrotowe, składniki pieniężne, surowce i gotowe produkty, majątek klientów itd. W ofercie znajdują się również ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej - poczynając od tej związanej z prowadzoną działalnością, poprzez ubezpieczenia zawodowe (lekarzy, księgowych, itd), aż po specjalistyczne ubezpieczenia OC przewoźnika i OC spedytora.

Vispar oferuje ubezpieczenia Ergo Hestia klientom i przedsiębiorcom z terenu Legionowa i Nowego Dworu Mazowieckiego. W powiatach legionowskim i nowodworskim dostarczamy polisy pod wskazany adres. Zapraszamy również do naszego biura w Legionowie przy ul. Husarskiej 28. Klientów z pozostałej części kraju obsługujemy po kontakcie telefonicznym lub mailowym - zapraszamy do współpracy!