Witamy!

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Nasza misja

Służyć naszym klientom wiedzą i doświadczeniem, zapewniając najlepszą ochronę ubezpieczeniową.

...jaką ochronę daje ubezpieczenie na zycie?

Najczęściej ubezpieczenie na życie zawieramy przy okazji zaciągania kredytu na zakup mieszkania lub domu. Bank oczekuje dodatkowego zabezpieczenia, które pozwoli w razie śmierci kredytobiorcy na spłacenie zaciągniętego zobowiązania. Warto jednak pamiętać, że ubezpieczenie na życie może być również sposobem na zabezpieczenie bliskich w razie śmierci osoby, która w największym stopniu utrzymuje rodzinę. W zależności od możliwości finansowych i indywidualnych potrzeb można korzystać z ubezpieczenia na życie zaczynającego się już od 200zł rocznie. Za tą kwotę można uzyskać wypłatę odszkodowania w wysokości 100.000zł w razie śmierci w wypadku komunikacyjnym osoby ubezpieczonej. Z tego rodzaju polis korzystają najczęściej osoby w młodym wieku, w dobrym stanie zdrowia, które dużo podróżują. Jest to także ubezpieczenie oferowane przez firmy pracownikom, którzy często korzystają z samochodów służbowych i są narażeni na wypadki w ruchu drogowym.

Terminowe ubezpieczenie na życie opisane szczegółowo w oddzielnym artykule (link poniżej) pozwala na kompleksową ochronę życia, zdrowia lub wypłatę świadczenia w przypadku choroby lub niezdolności do pracy. Tego typu ubezpieczenie jest zawierane jako zabezpieczenie umowy kredytowej, ale także wtedy gdy główny żywiciel rodziny chce zapewnić swoim bliskim środki dostępne po jego śmierci.

Więcej na temat ubezpieczeń na życie można przeczytać w artykule na ten temat. Zachęcamy również do zapoznania się z materiałami z naszej strony. Do dyspozycji są również nasi agenci.

Go back